Lütfen Bekleyin

Personel Taşımacılığı

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Kamu ve özel kuruluşlarının, belirlediği kurallar ışığında , yasal tüm yükümlülüklerimizi yerine getirerek taşımacılık standartları doğrultusunda hizmetlerimizi sunmaktayız.

Kurumların ihtiyaçlarına uygun araç tipi/tiplerini ve özelliklerini, rotasyonu, kullanılacak olan teknoloji ve ön görülen gereksinimleri belirleyerek minimum maliyetler sunmaktayız.

Gerek özel şirketler olsun gerekse kamu kurum ve kuruluşlarının giderlerini düşürmekten personelin mutlak mutluluğuna kadar çok geniş bir yelpazeyi hedeflemekteyiz.

Akdoğan Turizm olarak sunmuş olduğumuz Personel Taşımacılığı hizmetinden faydalalan kurum ve kuruluşlara bir ayrıcalık yaşatmayı hedeflemekteyiz. Sektörümüzle, bütün tecrübemizi eğitim ve seminerler ile paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız.Birlikte çalışmaktan onur ve mutluluk duyacağız...

AVANTAJLAR

Personelin yorucu bir şekilde işe gelmesi engellenmiş olur. Personelin işe geç kalması, trafik ve benzeri problemlerden geliş zamanlarının değişkenliği azalır. Personelin birbirini tanıması ve kaynaşmasına sebep olur. Personel için servis içi rahat ortamda zamanlarının iyi değerlendirilmesi için bir fırsat olur.

HİZMET ANLAYIŞI

Kamu ve Özel kuruluşlarının belirleyeceği kurallar çerçevesinde, taşımacılık standartları doğrultusunda hizmet sunmaktayız. Hizmet sunduğumuz kurumun ihtiyaçları doğrultusunda, araç tipi/tiplerini ve özelliklerini, rotasyonu, noktalar, kullanılacak olan teknoloji ve ön görülen gereksinimler belirlenerek minimum maliyetler ile maksimum fayda sağlamaktayız.

Bu maksimum fayda, kurum giderlerini düşürmekte çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Bizler Akdoğan Turizm olarak sunmuş olduğumuz Personel Taşımacılığı hizmetinin bir ayrıcalık değil, bir standart olduğunu düşünüyor ve sektörümüzle, bütün tecrübemizi paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Hızlı iletisim
  • 02626429103
  • 05468814671
  • info@akdoganturizm.com
Uzman Personel
Hızlı iletisim