Lütfen Bekleyin

Öğrenci Taşımacılığı

Akdoğan Turizm Öğrenci Taşımacılığı;

Zorunlu eğitim kapsamındaki okul öncesi ve diğer öğrenci taşıma hizmetlerini düzenli ve güvenli hale getirmek, bu amaçla taşıma yapacak gerçek ve tüzel kişilerin yeterlilik ve çalışma şartlarını belirlemek, Yönetmeliğin gerekli kıldığı denetimleri geçirerek Kamu kurum ve kuruluşları ile Özel Okulların öğrenci taşımak için kullanılan "Okul Servis Aracı, Taşımacılığı ve Sürücüler ile Rehber Personeli" hizmetleri vermekteyiz.

Öğrenci Servis Taşımacılığında mevzuattan ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uymakta ve kanun , yönetmelikleri sürekli takip ederek güncellemeleri zamanında yapmaktayız.

İş sağlığı ve güvenliği risklerini kontrol altına alarak ilgili yasal mevzuata, idari düzenlemelere uyarak gerekli tüm tedbirlerimizi almaktayız.

Her yıl okullar açılmadan önce yapmış olduğumuz denetimler ile araçlarımızı test edip tüm eksiklikleri giderilerek,kusursuz olarak hizmet vermelerini sağlamaktayız.

AVANTAJLAR

Akdoğan Turizm Olarak İş güvenliğinden asla ödün vermeyiz. Personellerimizi testlere tabi tutarız. Misafirlerimizle iyi ilişkiler kurmaya özen gösteririz. Kendimizi geliştirmek için gereken özveriyi gösteririz. Misafirlerimize konfor ve huzuru sunarız. Takip sistemlerimiz ile araçlarımızı her an takip ederiz. Personelimiz ile sürekli iletişim kurarız.

HİZMET ANLAYIŞI

Akdoğan Turizm Olarak Yolculuğun güvenli olması ve disiplin şartını göz önüne alarak sevgili öğrencilerimizi evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için en güvenli ve konforlu şartları siz saygı değer velilerimize sunmak en birinci vazifemizdir.

Siz değerli velilerimizin gözünün arkada kalmaması için öğrencilerimiz; kara yolunda servis aracı içinde öğretmenleriyle ve bir abla sevgisi içinde okullarına ve evlerine ulaştırılmaktadır. Öğrencilerimizin de; arkadaşlarıyla, sevdikleriyle yolculuk yapması, etrafını seyrederek sohbet etmesi bizlerle keyifli bir zaman geçirmesi temel ilkemizdir.

Hızlı iletisim
  • 02626429103
  • 05468814671
  • info@akdoganturizm.com
Uzman Personel
Hızlı iletisim